XƏBƏR LENTİ İtaliyada "Tesla" dilerində baş verən yanğında 17 avtomobil yanıb İspaniyada mədəndə qəza baş verib İlham Əliyev Pezeşkianla danışdı Tanınmış telejurnalistlər evləndi "Fənərbağça"-"Qalatasaray" derbisinin hakimi bəlli oldu Ölkənin ən yaşlı kişisi vəfat etdi Sabah Bakıda 25 dərəcə isti olacaq Marsda kəşf edilən sirli qaya alimləri təəccübləndirib NASA tədqiqat üçün kosmosa göndərdiyi siçanlarla bağlı nəticələri açıqlayıb İsveçdə ifrat sağçı qruplar 10 yaşlı uşaqları hədəf alır Mövqelərimiz dəfələrlə atəşə tutuldu Tramp İranı yeni sanksiyalarla hədələyib XİN-dən 31 martla bağlı BƏYANAT Almaniyadan Trampa mesaj: Aİ bir qurum olaraq cavab verməyə hazırdır 31 Mart soyqırımından 107 il ötür Azərbaycanda Ramazan bayramıdır İlon Mask Azərbaycanla bağlı paylaşım etdi - FOTO Bayram günlərində ölkə ərazisində gözlənilən hava şəraiti “Melissa Group”un rəhbəri ilə bağlı həbs qərarı verildi Fitrə zəkatı nə vaxt çıxarılmalıdır? Mehriban da sizə salamlarını çatdırır... - FOTOLAR “Starlink” rəsmən Azərbaycanda - Aylığı 80 manatdan başlayır Məşhur həkimlər bir-birini təhqir etdi: Barat barıtı bir az çox edib… Sabaha olan hava proqnozu açıqlandı Bayram namazının vaxtı açıqlandı Tələbə qız atasının məzası yanında məhlul içib intihar etdi “Qarabağ” “Turan Tovuz”a qarşı Azərbaycan humanistlik göstərdi o ünsürlərə ki, onlar buna layiq deyillər - Prezident Prezident Ağdamda tikilən evlərin həyətyanı sahəsini acıqladı Təhlükəsizliyimizi təmin edənlər 106 yaşında “Melissa Group”un rəhbəri saxlanıldı NATO təyyarələri Rusiyanın "İl-20M"lərinə görə hazırlıq vəziyyətinə gətirilib Ukrayna XİN: Kiyev və Vaşinqton danışıqların daha bir raundunu keçirə bilər Zelenski: Ukrayna Avropa kontingentinin yerləşdirilməsi planını hazırlayır Putin və Tramp arasında yeni danışıq hələ planlaşdırılmır - Peskov Zelenski: Rəsmi danışıqlarda ərazi kompromislərinə dair məqam yoxdur, amma... AK rəhbəri: Paris sammiti Rusiyaya qarşı sanksiyaların qüvvədə qalacağını göstərir Fransa və Britaniya Ukraynanın strateji yerlərində qoşun yerləşdirmək istəyir Misir nümayəndə heyəti Qəzza danışıqlarını davam etdirmək üçün Qətərə gedib Makron: Ukraynada münaqişə bitdikdən sonra Rusiya ilə dialoqa ehtiyac var Starmer: Rusiyaya qarşı sanksiyalar ləğv edilməməli, əksinə, gücləndirilməlidir Aİ Belarusa qarşı sanksiyaları genişləndirir Ananın evdə günlərlə tək qoyduğu körpənin son durumu açıqlandı Yasamalda evi uçurulan qadın danışdı “Melissa Group” tikinti şirkəti yaşayış olan evi belə dağıtdı -YENİLƏNİB+VİDEO Suriyada keçid hökuməti martın 29-da elan ediləcək Avropa Şurasının sədri Aİ ölkələrini Rusiyaya qarşı sanksiyaları saxlamağa çağıracaq London Rusiya ilə Avropanı “qırğına” təhrik etmək istəyir - Zaxarova Əsirlərin mübadiləsi məsələsi Rusiya-ABŞ danışıqlarının gündəmindədir Emin Əmrullayev xaricdə təhsil alan azərbaycanlı tələbələrlə görüşüb Bütün xəbərlər